Když máš pocit, že tě právě napadlo něco geniálního

Jo, tohle se mi párkrát stalo. Většinou to ale skončí nákupem domény. Pak ten nápad zaplaví každodennost a je prostě pryč.

S deskovkou o životě na vozíku, je to jiný. Ten nápad, co jsme dostali s kolegou Tomášem Pětníkem žije. A dokonce to vypadá, že z toho ta desková hra bude. Úplně každý si potom bude moct zajezdit po imaginárním Brně na svém imaginárním električáku. Mě to teda přijde ohromně cool. A neříkám to proto, že jsem na vozíku a je to vlastně můj nápad.

V deskovkách si můžete zahrát prakticky na cokoliv. Od námořníků, přes majitele ZOO až po rytíře. A tak hrát si na kriplíky taky půjde. Vozíčkáři jsou obecně svým velmi černým humorem. Takže se nemusíte obávat, že by to nějak hendikepované pohoršovalo.

Naopak jsme chtěli zábavnou a možná trochu vtipnou formou ukázat, že vozíčkářský život umí být někdy dost bojovka. Mechaniku hry vymyslel Honza Sedlačík. Honza je potvrzením toho, co vím, už dávno. Mám štěstí na lidi. Bez něj by to nevzniklo. Krotil naši rozjařenou fantazii, točil videa a hlídal termíny, což vlastně dělá pořád.

Natáčení videa nás s Tomem fakt baví. Ikdyž se to většinou nedaří. Jako tady.

Je fakt radost sledovat vznik nové věci. I ten křest se nakonec povedl. Martin Evžen Kyšperský přejel herní plán a my s Tomem si ťukli šáněm.

Ale jsme pořád tak nějak v půli cesty. Na darujme.cz vlastně úplně přesně.

Je to ještě kus práce, kus zážitků a kus radosti. Těším se až si to spolu zahrajeme.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s